Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

121 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1255 m²Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Na Mlýnku 619, Liberec

4 695 000 Kč

3 741 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 712 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 7364 m²Prodej stavebního pozemku 7364 m²
Prodej stavebního pozemku 7364 m²
Prodej stavebního pozemku 7364 m²

Prodej stavebního pozemku 7364 m²

Mařenice, okres Česká Lípa

2 999 999 Kč

407 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Josefův Důl 346, Josefův Důl

3 800 000 Kč

48 101 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1358 m²Prodej stavebního pozemku 1358 m²
Prodej stavebního pozemku 1358 m²
Prodej stavebního pozemku 1358 m²

Prodej stavebního pozemku 1358 m²

Dlouhá, Liberec

4 450 000 Kč

3 999 000 Kč

2 945 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Hornická, Stráž pod Ralskem

2 990 000 Kč

44 627 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3361 m²Prodej stavebního pozemku 3361 m²
Prodej stavebního pozemku 3361 m²
Prodej stavebního pozemku 3361 m²

Prodej stavebního pozemku 3361 m²

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

4 800 000 Kč

1 428 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Rychtářská 616/9, Liberec XIV-Ruprechtice

4 950 000 Kč

4 650 000 Kč

77 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Zlatá výšina 466, Hrádek nad Nisou

4 500 000 Kč

4 199 000 Kč

69 983 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1038 m²Prodej stavebního pozemku 1038 m²
Prodej stavebního pozemku 1038 m²
Prodej stavebního pozemku 1038 m²

Prodej stavebního pozemku 1038 m²

Velké Hamry, okres Jablonec nad Nisou

2 790 000 Kč

2 590 000 Kč

2 495 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Sokolská 409, Hrádek nad Nisou

2 790 000 Kč

2 590 000 Kč

43 898 Kč/m2

1234...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 712 nemovitostí