Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

121 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Smetanova 1280, Lomnice nad Popelkou

2 700 000 Kč

65 854 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 713 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²
Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²
Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²

Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²

Loužnice 31, Loužnice

3 100 000 Kč

2 500 000 Kč

40 323 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová
Realitní kancelář: Rehypex
Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová

Ing. Jana Drozdová

4.8

Realitní kancelář: Rehypex
Prodej bytu 2+1 60.5 m²Prodej bytu 2+1 60.5 m²
Prodej bytu 2+1 60.5 m²
Prodej bytu 2+1 60.5 m²

Prodej bytu 2+1 60.5 m²

Okna, Česká Lípa

2 900 000 Kč

47 934 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej stavebního pozemku 897 m²Prodej stavebního pozemku 897 m²
Prodej stavebního pozemku 897 m²
Prodej stavebního pozemku 897 m²

Prodej stavebního pozemku 897 m²

Chrpová, Liberec

4 490 000 Kč

4 290 000 Kč

4 783 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²

Jindřichovice pod Smrkem 258, Jindřichovice pod Smrkem

4 290 000 Kč

39 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Starý Dvůr 798, Hrádek nad Nisou

3 690 000 Kč

78 511 Kč/m2

Prodej chaty 40 m²Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²

Prodej chaty 40 m²

Železný Brod

3 095 000 Kč

77 375 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 85 m²Prodej bytu 5+1 85 m²
Prodej bytu 5+1 85 m²
Prodej bytu 5+1 85 m²

Prodej bytu 5+1 85 m²

Vackova, Liberec

5 240 000 Kč

4 990 000 Kč

58 706 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Vlaštovčí 3606/33, Jablonec nad Nisou

4 390 000 Kč

4 199 000 Kč

83 980 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Školní 386/2, Liberec V-Kristiánov

4 790 000 Kč

4 690 000 Kč

106 591 Kč/m2

1...789...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 713 nemovitostí