Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

63 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Rakousy, okres Semily

4 890 000 Kč

9 174 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 385 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 120 m²Prodej bytu 2+1 120 m²
Prodej bytu 2+1 120 m²
Prodej bytu 2+1 120 m²

Prodej bytu 2+1 120 m²

Kořenov 699, Kořenov

3 590 000 Kč

29 917 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Velké Hamry 259, Velké Hamry

4 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 684 m²

Bílý Potok 356, Bílý Potok

5 199 000 Kč

4 830 000 Kč

40 250 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²

Jindřichovice pod Smrkem 355, Jindřichovice pod Smrkem

5 500 000 Kč

5 000 000 Kč

26 316 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3700 m²Prodej stavebního pozemku 3700 m²
Prodej stavebního pozemku 3700 m²
Prodej stavebního pozemku 3700 m²

Prodej stavebního pozemku 3700 m²

Prysk, okres Česká Lípa

3 539 750 Kč

957 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Karla Čapka 1133, Lomnice nad Popelkou

3 490 000 Kč

3 250 000 Kč

43 919 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Vrchlického, Doksy

3 300 000 Kč

58 929 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²

Benešov u Semil 217, Benešov u Semil

4 499 000 Kč

4 200 000 Kč

19 091 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 150 m²Prodej bytu 4+1 150 m²
Prodej bytu 4+1 150 m²
Prodej bytu 4+1 150 m²

Prodej bytu 4+1 150 m²

Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou

4 500 000 Kč

30 000 Kč/m2

1...4567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 385 nemovitostí