Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

63 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Puškinova 98, Liberec XXIV-Pilínkov

3 599 000 Kč

3 200 000 Kč

51 613 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 385 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1217 m²Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Na Mlýnku 619, Liberec

4 746 000 Kč

3 900 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 88 m²Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²

Prodej bytu 4+1 88 m²

Textilní, Semily

4 195 000 Kč

47 670 Kč/m2

Prodej domu 160 m²Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²

Prodej domu 160 m²

Lesní, Stráž pod Ralskem

3 850 000 Kč

24 063 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²

Žitavská, Cvikov

4 190 000 Kč

3 690 000 Kč

14 879 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej bytu 1+kk 43 m²Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²

Prodej bytu 1+kk 43 m²

Polní 905, Liberec

4 910 653 Kč

114 201 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Nový Svět 699, Harrachov

5 390 000 Kč

4 990 000 Kč

138 611 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Příšovice, Liberec

3 599 000 Kč

58 048 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová
Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Luční 462, Semily - Podmoklice

3 650 000 Kč

3 190 000 Kč

52 295 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Nový Svět 347, Harrachov

5 700 000 Kč

4 750 000 Kč

83 333 Kč/m2

1...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 385 nemovitostí