Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj

240 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Benecko, okres Semily

2 950 000 Kč

2 790 000 Kč

6 173 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 671 m²Prodej stavebního pozemku 671 m²
Prodej stavebního pozemku 671 m²
Prodej stavebního pozemku 671 m²

Prodej stavebního pozemku 671 m²

Komenského, Sloup v Čechách, Sloup v Čechách

Neveřejná cena

Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²

Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²

Peřimov 156, Peřimov

11 990 000 Kč

10 990 000 Kč

97 257 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Jenišovice 51, Jenišovice

2 300 000 Kč

76 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1849 m²Prodej stavebního pozemku 1849 m²
Prodej stavebního pozemku 1849 m²
Prodej stavebního pozemku 1849 m²

Prodej stavebního pozemku 1849 m²

Pertoltice, okres Liberec

1 695 000 Kč

917 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 69 m²Prodej bytu 2+kk 69 m²
Prodej bytu 2+kk 69 m²
Prodej bytu 2+kk 69 m²

Prodej bytu 2+kk 69 m²

Polní 905, Liberec XII-Staré Pavlovice

7 700 528 Kč

111 602 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 19446 m²Prodej stavebního pozemku 19446 m²
Prodej stavebního pozemku 19446 m²
Prodej stavebního pozemku 19446 m²

Prodej stavebního pozemku 19446 m²

Frýdlant, okres Liberec

6 250 000 Kč

321 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Dolní Rokytnice 46, Rokytnice nad Jizerou

3 970 000 Kč

124 063 Kč/m2

Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²

Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²

Dětřichov 227, Dětřichov

9 490 000 Kč

8 450 000 Kč

23 407 Kč/m2

Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²

Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²

Arnoltice 107, Bulovka

6 790 000 Kč

5 990 000 Kč

24 650 Kč/m2

1...91011...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí