Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj

240 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Klášterní, Hejnice

9 750 000 Kč

9 499 000 Kč

13 767 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 39 m²Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²

Prodej bytu 1+kk 39 m²

Albrechtice v Jizerských horách, okres Jablonec nad Nisou

6 000 000 Kč

5 750 000 Kč

147 436 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou

3 300 000 Kč

73 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2600 m²Prodej stavebního pozemku 2600 m²
Prodej stavebního pozemku 2600 m²
Prodej stavebního pozemku 2600 m²

Prodej stavebního pozemku 2600 m²

Dubnice, okres Česká Lípa

2 490 000 Kč

2 340 000 Kč

900 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 37 m²Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²

Prodej bytu 2+kk 37 m²

Bratrouchov 148, Jablonec nad Jizerou

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

121 351 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4784 m²Prodej stavebního pozemku 4784 m²
Prodej stavebního pozemku 4784 m²
Prodej stavebního pozemku 4784 m²

Prodej stavebního pozemku 4784 m²

Údolní, Smržovka

7 990 000 Kč

1 670 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 46 m²Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²

Prodej bytu 1+1 46 m²

Zlínská 577/8, Liberec III-Jeřáb

4 200 000 Kč

4 100 000 Kč

89 130 Kč/m2

Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²
Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²
Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²

Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²

Hoření Paseky 15, Světlá pod Ještědem

9 450 000 Kč

8 850 000 Kč

45 619 Kč/m2

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Hoření Paseky 15, Světlá pod Ještědem

9 450 000 Kč

8 850 000 Kč

45 619 Kč/m2

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Benecko, okres Semily

2 950 000 Kč

2 790 000 Kč

6 173 Kč/m2

1...8910...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí