Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj

240 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Školní 386/2, Liberec V-Kristiánov

4 790 000 Kč

4 690 000 Kč

106 591 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Josefinino údolí, Liberec

49 600 000 Kč

115 349 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²
Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²
Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²

Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²

Polevsko, okres Česká Lípa

9 990 000 Kč

25 681 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Budyšínská 2540, Česká Lípa

2 800 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 128 m², pozemek 518 m²Prodej domu 128 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 518 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 518 m²

Proseč pod Ještědem, okres Liberec

15 000 000 Kč

117 188 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2278 m²Prodej stavebního pozemku 2278 m²
Prodej stavebního pozemku 2278 m²
Prodej stavebního pozemku 2278 m²

Prodej stavebního pozemku 2278 m²

Zdislava, okres Liberec

2 950 000 Kč

1 295 Kč/m2

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Rakousy, okres Semily

4 890 000 Kč

9 174 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 120 m²Prodej bytu 2+1 120 m²
Prodej bytu 2+1 120 m²
Prodej bytu 2+1 120 m²

Prodej bytu 2+1 120 m²

Kořenov 699, Kořenov

3 590 000 Kč

29 917 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²

náměstí 105, Kravaře

2 700 000 Kč

13 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Velké Hamry 259, Velké Hamry

4 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

1...161718...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí