Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj

240 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²

Janov ev. č. 120, Nový Bor

11 790 000 Kč

10 999 000 Kč

39 282 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 897 m²Prodej stavebního pozemku 897 m²
Prodej stavebního pozemku 897 m²
Prodej stavebního pozemku 897 m²

Prodej stavebního pozemku 897 m²

Chrpová, Liberec

4 490 000 Kč

4 290 000 Kč

4 783 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²

Horní Branná 367, Horní Branná

8 800 000 Kč

29 333 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²

Jindřichovice pod Smrkem 258, Jindřichovice pod Smrkem

4 290 000 Kč

39 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Starý Dvůr 798, Hrádek nad Nisou

3 690 000 Kč

78 511 Kč/m2

Prodej chaty 40 m²Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²

Prodej chaty 40 m²

Železný Brod

3 095 000 Kč

77 375 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²

Nový Svět 547, Harrachov

17 000 000 Kč

71 130 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 85 m²Prodej bytu 5+1 85 m²
Prodej bytu 5+1 85 m²
Prodej bytu 5+1 85 m²

Prodej bytu 5+1 85 m²

Vackova, Liberec

5 240 000 Kč

4 990 000 Kč

58 706 Kč/m2

Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²

Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²

Proseč pod Ještědem, okres Liberec

15 000 000 Kč

117 188 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Vlaštovčí 3606/33, Jablonec nad Nisou

4 390 000 Kč

4 199 000 Kč

83 980 Kč/m2

1...151617...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí