Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj

240 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Frýdštejn, okres Jablonec nad Nisou

6 090 000 Kč

46 846 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²

Poniklá 134, Poniklá

9 980 000 Kč

7 990 000 Kč

49 938 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1532 m²Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Sáňkařská, Liberec

4 970 000 Kč

3 244 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1281 m²Prodej stavebního pozemku 1281 m²
Prodej stavebního pozemku 1281 m²
Prodej stavebního pozemku 1281 m²

Prodej stavebního pozemku 1281 m²

Poniklá, okres Semily

2 150 000 Kč

1 980 000 Kč

1 546 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 4328 m²Prodej domu 167 m², pozemek 4328 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 4328 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 4328 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 4328 m²

Pastevní 463, Jeřmanice

21 000 000 Kč

125 749 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová
Realitní kancelář: Rehypex
Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová

Ing. Jana Drozdová

4.8

Realitní kancelář: Rehypex
Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²

Mánesova, Nový Bor

13 900 000 Kč

125 225 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Na Jílech, Česká Lípa

3 250 000 Kč

43 333 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 4+1 96 m²Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²

Prodej bytu 4+1 96 m²

Dr. Milady Horákové 160/3, Liberec IV-Perštýn

7 950 000 Kč

82 813 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej stavebního pozemku 10487 m²Prodej stavebního pozemku 10487 m²
Prodej stavebního pozemku 10487 m²
Prodej stavebního pozemku 10487 m²

Prodej stavebního pozemku 10487 m²

Hamr na Jezeře, okres Česká Lípa

12 490 000 Kč

1 191 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²

Břevniště 26, Hamr na Jezeře

6 490 000 Kč

5 990 000 Kč

54 455 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
123...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí