Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj

240 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 23268 m²Prodej stavebního pozemku 23268 m²
Prodej stavebního pozemku 23268 m²
Prodej stavebního pozemku 23268 m²

Prodej stavebního pozemku 23268 m²

Rádlo, okres Jablonec nad Nisou

8 958 180 Kč

385 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2313 m²Prodej stavebního pozemku 2313 m²
Prodej stavebního pozemku 2313 m²
Prodej stavebního pozemku 2313 m²

Prodej stavebního pozemku 2313 m²

Bedřichov, okres Jablonec nad Nisou

14 918 850 Kč

6 450 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 852 m²Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²

Prodej stavebního pozemku 852 m²

Kamenický Šenov, okres Česká Lípa

1 491 000 Kč

1 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²

Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²

Janov nad Nisou ev. č. 1294, Janov nad Nisou

35 850 000 Kč

34 241 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²
Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²

Prodej domu 635 m², pozemek 8231 m²

Janov nad Nisou ev. č. 1294, Janov nad Nisou

27 970 000 Kč

44 047 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 8231 m²Prodej stavebního pozemku 8231 m²
Prodej stavebního pozemku 8231 m²
Prodej stavebního pozemku 8231 m²

Prodej stavebního pozemku 8231 m²

Janov nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou

27 970 000 Kč

3 398 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 97 m²Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²

Prodej bytu 3+kk 97 m²

Jáchymovská 415/72, Liberec X-Františkov

11 400 000 Kč

10 600 000 Kč

109 278 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Dubická, Česká Lípa

2 440 000 Kč

2 340 000 Kč

42 545 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²

Nový Bor, okres Česká Lípa

8 990 000 Kč

8 750 000 Kč

98 315 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Palackého 441, Kamenický Šenov

2 490 000 Kč

2 199 000 Kč

39 268 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil
1234...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí