Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj

240 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 88 m²Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²

Prodej bytu 4+1 88 m²

Textilní, Semily

4 195 000 Kč

47 670 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²

Poniklá 16, Poniklá

2 890 000 Kč

2 098 000 Kč

10 490 Kč/m2

Prodej domu 131 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 131 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 2000 m²

nám. T. G. Masaryka 72, Frýdlant

16 500 000 Kč

125 954 Kč/m2

Prodej domu 152 m²Prodej domu 152 m²
Prodej domu 152 m²
Prodej domu 152 m²

Prodej domu 152 m²

Vávrova, Lomnice nad Popelkou

2 500 000 Kč

16 447 Kč/m2

Prodej domu 209 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 209 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 209 m², pozemek 1300 m²

Chotyně, okres Liberec

14 200 000 Kč

67 943 Kč/m2

Prodej domu 430 m², pozemek 1859 m²Prodej domu 430 m², pozemek 1859 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 1859 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 1859 m²

Prodej domu 430 m², pozemek 1859 m²

Dolní Světlá 2, Mařenice

Neveřejná cena

Prodej domu 160 m²Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²

Prodej domu 160 m²

Lesní, Stráž pod Ralskem

3 850 000 Kč

24 063 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²

Žitavská, Cvikov

4 190 000 Kč

3 690 000 Kč

14 879 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej chalupy 250 m², pozemek 500 m²Prodej chalupy 250 m², pozemek 500 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 500 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 500 m²

Prodej chalupy 250 m², pozemek 500 m²

Kořenov 699, Kořenov

8 900 000 Kč

5 190 000 Kč

20 760 Kč/m2

Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²

Mikovcova, Sloup v Čechách

7 950 000 Kč

61 628 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil
1...192021...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 480 nemovitostí