Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

174 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 53 m²Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²

Prodej bytu 3+kk 53 m²

Sokolovská, Ostrava

4 200 000 Kč

3 800 000 Kč

71 698 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 647 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²

Bezručova, Rýmařov

3 900 000 Kč

3 700 000 Kč

21 143 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1022 m²Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

3 014 900 Kč

2 950 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Zdeňka Štěpánka 1880/6, Ostrava - Poruba

5 600 000 Kč

4 900 000 Kč

59 036 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1771 m²Prodej stavebního pozemku 1771 m²
Prodej stavebního pozemku 1771 m²
Prodej stavebního pozemku 1771 m²

Prodej stavebního pozemku 1771 m²

Hnojník

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

1 858 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 90 m²Prodej bytu 2+1 90 m²
Prodej bytu 2+1 90 m²
Prodej bytu 2+1 90 m²

Prodej bytu 2+1 90 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

3 990 000 Kč

3 949 000 Kč

43 878 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²

Rýmařov, okres Bruntál

5 599 000 Kč

4 790 000 Kč

31 933 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 135 m²Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²

Prodej bytu 4+1 135 m²

68, Vrbno pod Pradědem

3 990 000 Kč

3 490 000 Kč

25 852 Kč/m2

Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²

Mnichov 4, Vrbno pod Pradědem

3 999 000 Kč

3 800 000 Kč

30 894 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 26902 m²Prodej stavebního pozemku 26902 m²
Prodej stavebního pozemku 26902 m²
Prodej stavebního pozemku 26902 m²

Prodej stavebního pozemku 26902 m²

Hnojník, okres Frýdek-Místek

5 200 000 Kč

3 200 000 Kč

119 Kč/m2

1...91011...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 647 nemovitostí