Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

540 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1607 m²Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 220 874 Kč

1 382 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 285 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1578 m²Prodej stavebního pozemku 1578 m²
Prodej stavebního pozemku 1578 m²
Prodej stavebního pozemku 1578 m²

Prodej stavebního pozemku 1578 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 108 208 Kč

1 336 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1587 m²Prodej stavebního pozemku 1587 m²
Prodej stavebního pozemku 1587 m²
Prodej stavebního pozemku 1587 m²

Prodej stavebního pozemku 1587 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 047 230 Kč

1 290 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²

Jabloňová, Rychvald

Neveřejná cena

Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²

Bezručova, Rýmařov

3 900 000 Kč

3 700 000 Kč

21 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Kasalického, Ostrava

8 250 000 Kč

7 849 000 Kč

96 901 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1301 m²Prodej stavebního pozemku 1301 m²
Prodej stavebního pozemku 1301 m²
Prodej stavebního pozemku 1301 m²

Prodej stavebního pozemku 1301 m²

Horní Suchá, okres Karviná

2 150 000 Kč

2 100 000 Kč

1 614 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1022 m²Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

3 014 900 Kč

2 950 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

E. F. Buriana 2043/3, Krnov - Pod Bezručovým vrchem

2 690 000 Kč

2 590 000 Kč

51 800 Kč/m2

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Slezská, Řepiště

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

3 051 Kč/m2

1...262728...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 285 nemovitostí