Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

538 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²

Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²

Závodní, Zábřeh, Ostrava

14 900 000 Kč

14 500 000 Kč

32 438 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 277 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²

Opavská 118/5, Bolatice

6 600 000 Kč

5 690 000 Kč

26 343 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Zdeňka Štěpánka 1880/6, Ostrava - Poruba

5 600 000 Kč

4 900 000 Kč

59 036 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1771 m²Prodej stavebního pozemku 1771 m²
Prodej stavebního pozemku 1771 m²
Prodej stavebního pozemku 1771 m²

Prodej stavebního pozemku 1771 m²

Hnojník

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

1 858 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 90 m²Prodej bytu 2+1 90 m²
Prodej bytu 2+1 90 m²
Prodej bytu 2+1 90 m²

Prodej bytu 2+1 90 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

3 990 000 Kč

3 949 000 Kč

43 878 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Na Výsluní, Orlová

1 550 000 Kč

1 350 000 Kč

40 909 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Stonava, okres Karviná

1 800 000 Kč

1 590 000 Kč

1 581 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Jesenická, Vrbno pod Pradědem

2 599 000 Kč

2 299 000 Kč

36 492 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²

Rýmařov, okres Bruntál

5 599 000 Kč

4 790 000 Kč

31 933 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

305, Frýdlant nad Ostravicí

7 290 000 Kč

6 990 000 Kč

81 279 Kč/m2

1...272829...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 277 nemovitostí