Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

539 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²
Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²
Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²

Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²

Razová 240, Razová

8 900 000 Kč

7 495 000 Kč

16 293 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 305 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 114 m²Prodej bytu 4+kk 114 m²
Prodej bytu 4+kk 114 m²
Prodej bytu 4+kk 114 m²

Prodej bytu 4+kk 114 m²

Joži Davida, Opava

6 250 000 Kč

5 970 000 Kč

52 368 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²

Joži Davida, Opava

6 250 000 Kč

5 970 000 Kč

52 368 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 57.4 m²Prodej bytu 3+kk 57.4 m²
Prodej bytu 3+kk 57.4 m²
Prodej bytu 3+kk 57.4 m²

Prodej bytu 3+kk 57.4 m²

Karla Hynka Máchy, Frýdek-Místek

3 990 000 Kč

69 512 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 35.96 m²Prodej bytu 1+1 35.96 m²
Prodej bytu 1+1 35.96 m²
Prodej bytu 1+1 35.96 m²

Prodej bytu 1+1 35.96 m²

Horní, Ostrava

1 890 000 Kč

52 558 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 83 m²Prodej bytu 4+kk 83 m²
Prodej bytu 4+kk 83 m²
Prodej bytu 4+kk 83 m²

Prodej bytu 4+kk 83 m²

Heřmánková, Ostrava

5 890 000 Kč

70 964 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69.71 m²Prodej bytu 3+1 69.71 m²
Prodej bytu 3+1 69.71 m²
Prodej bytu 3+1 69.71 m²

Prodej bytu 3+1 69.71 m²

Josefa Kotase 1172/31, Ostrava - Hrabůvka

3 590 000 Kč

3 390 000 Kč

48 630 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²

Zauličí, Štramberk

2 990 000 Kč

2 199 000 Kč

18 325 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5079 m²Prodej stavebního pozemku 5079 m²
Prodej stavebního pozemku 5079 m²
Prodej stavebního pozemku 5079 m²

Prodej stavebního pozemku 5079 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

3 900 000 Kč

2 390 000 Kč

471 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 905 m²Prodej stavebního pozemku 905 m²
Prodej stavebního pozemku 905 m²
Prodej stavebního pozemku 905 m²

Prodej stavebního pozemku 905 m²

Kopřivnice, okres Nový Jičín

2 700 000 Kč

2 983 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
1...51525354

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 305 nemovitostí