Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

50 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Svébohov 19, Svébohov

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

34 783 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 288 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2553 m²Prodej stavebního pozemku 2553 m²
Prodej stavebního pozemku 2553 m²
Prodej stavebního pozemku 2553 m²

Prodej stavebního pozemku 2553 m²

Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov

2 900 000 Kč

1 136 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov

2 900 000 Kč

29 000 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²

Dlouhá Loučka - Křivá

3 190 000 Kč

2 900 000 Kč

19 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 948 m²Prodej stavebního pozemku 948 m²
Prodej stavebního pozemku 948 m²
Prodej stavebního pozemku 948 m²

Prodej stavebního pozemku 948 m²

Uničov, okres Olomouc

2 834 520 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Uničov, okres Olomouc

2 717 910 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 1062 m²Prodej stavebního pozemku 1062 m²
Prodej stavebního pozemku 1062 m²
Prodej stavebního pozemku 1062 m²

Prodej stavebního pozemku 1062 m²

Uničov, okres Olomouc

3 175 380 Kč

2 962 980 Kč

2 790 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 953 m²Prodej stavebního pozemku 953 m²
Prodej stavebního pozemku 953 m²
Prodej stavebního pozemku 953 m²

Prodej stavebního pozemku 953 m²

Uničov, okres Olomouc

2 849 470 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej zemědělské usedlosti 150 m², pozemek 2811 m²Prodej zemědělské usedlosti 150 m², pozemek 2811 m²
Prodej zemědělské usedlosti 150 m², pozemek 2811 m²
Prodej zemědělské usedlosti 150 m², pozemek 2811 m²

Prodej zemědělské usedlosti 150 m², pozemek 2811 m²

Prostřední mlýn 59, Týn nad Bečvou

3 990 000 Kč

2 999 000 Kč

19 993 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej stavebního pozemku 1060 m²Prodej stavebního pozemku 1060 m²
Prodej stavebního pozemku 1060 m²
Prodej stavebního pozemku 1060 m²

Prodej stavebního pozemku 1060 m²

Zábřeh, okres Šumperk

2 390 000 Kč

2 255 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 288 nemovitostí