Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

82 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 5000 m²Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Ruda nad Moravou, okres Šumperk

5 000 000 Kč

1 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 454 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Holandská, Prostějov

3 950 000 Kč

3 795 000 Kč

56 642 Kč/m2

Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²

Bouzov, okres Olomouc

4 200 000 Kč

28 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Uničovská, Litovel, Litovel

3 165 000 Kč

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Bohuslava Němce, Přerov

3 750 000 Kč

3 650 000 Kč

50 694 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Fischerova 697/22, Olomouc - Nové Sady

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

92 791 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2097 m²Prodej stavebního pozemku 2097 m²
Prodej stavebního pozemku 2097 m²
Prodej stavebního pozemku 2097 m²

Prodej stavebního pozemku 2097 m²

Kovářská 23/16, Přerov X-Popovice

3 980 000 Kč

1 898 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Pionýrů 1538, Uničov

4 490 000 Kč

84 717 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 53 m²Prodej bytu 3+1 53 m²
Prodej bytu 3+1 53 m²
Prodej bytu 3+1 53 m²

Prodej bytu 3+1 53 m²

Nádražní, Přerov

3 500 000 Kč

3 280 000 Kč

61 887 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 70 m²Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²

Prodej bytu 2+1 70 m²

Janáčkova, Jeseník

3 850 000 Kč

3 300 000 Kč

47 143 Kč/m2

1234...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 454 nemovitostí