Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

112 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Pod Chlumem, Plzeň

4 990 000 Kč

4 790 000 Kč

90 377 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 475 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 95 m²Prodej bytu 2+1 95 m²
Prodej bytu 2+1 95 m²
Prodej bytu 2+1 95 m²

Prodej bytu 2+1 95 m²

Klostermannova, Nýrsko, Nýrsko

3 120 000 Kč

3 090 000 Kč

32 526 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1513 m²Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Měčín, okres Klatovy

3 024 487 Kč

1 999 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²

Poděvousy 54, Poděvousy

3 990 000 Kč

40 303 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1867 m²Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

5 990 000 Kč

4 990 000 Kč

2 673 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Zábělská, Plzeň

4 790 000 Kč

92 115 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

3 490 000 Kč

71 224 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Dlouhá Ves ev. č. 16, Dlouhá Ves

3 490 000 Kč

58 167 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Terezie Brzkové, Plzeň

4 890 000 Kč

87 321 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²

Semošice 18, Horšovský Týn

4 250 000 Kč

28 333 Kč/m2

1...567...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 475 nemovitostí