Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

112 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Mikoláše Alše, Nýřany

4 500 000 Kč

59 211 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 474 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Skořice 111, Skořice

3 490 000 Kč

21 152 Kč/m2

Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Pavlíkov 46, Třemešné

3 990 000 Kč

56 197 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej stavebního pozemku 898 m²Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²

Prodej stavebního pozemku 898 m²

Bušovice, okres Rokycany

3 495 000 Kč

3 892 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Nečtiny, okres Plzeň-sever

3 000 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²

Skránčice ev. č. 24, Zavlekov

4 290 000 Kč

45 158 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²

Chodová Planá, okres Tachov

3 199 000 Kč

22 850 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 2205 m²Prodej stavebního pozemku 2205 m²
Prodej stavebního pozemku 2205 m²
Prodej stavebního pozemku 2205 m²

Prodej stavebního pozemku 2205 m²

Ves Touškov, okres Plzeň-jih

3 946 950 Kč

1 790 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Březí, Žinkovy

3 492 000 Kč

47 836 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Řenče, okres Plzeň-jih

4 390 000 Kč

59 324 Kč/m2

1...678...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 474 nemovitostí