Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²
Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²
Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²

Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²

Lázeňská, Konstantinovy Lázně

9 500 000 Kč

25 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 769 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²

Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²

Liblín 52, Liblín

3 290 000 Kč

3 090 000 Kč

33 587 Kč/m2

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Na Štěbetce 883, Sušice II

13 500 000 Kč

12 900 000 Kč

48 679 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²

Tlucná 34, Horní Bělá

6 300 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²

Evansova, Plzeň

11 990 000 Kč

92 231 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2190 m²Prodej stavebního pozemku 2190 m²
Prodej stavebního pozemku 2190 m²
Prodej stavebního pozemku 2190 m²

Prodej stavebního pozemku 2190 m²

Příchovice, okres Plzeň-jih

5 500 000 Kč

2 511 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Meclov 36, Meclov

2 950 000 Kč

2 499 000 Kč

52 063 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Nalžovy 59, Nalžovské Hory

2 650 000 Kč

2 150 000 Kč

7 167 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1098 m²Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Soběšice, okres Klatovy

1 950 000 Kč

1 776 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3737 m²Prodej stavebního pozemku 3737 m²
Prodej stavebního pozemku 3737 m²
Prodej stavebního pozemku 3737 m²

Prodej stavebního pozemku 3737 m²

Bušovice, okres Rokycany

2 700 000 Kč

723 Kč/m2

1...141516...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 769 nemovitostí