Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2897 m²Prodej stavebního pozemku 2897 m²
Prodej stavebního pozemku 2897 m²
Prodej stavebního pozemku 2897 m²

Prodej stavebního pozemku 2897 m²

Kokořov, Žinkovy

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 787 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1500 m²Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Štěnovický Borek, okres Plzeň-město

4 680 000 Kč

4 250 000 Kč

2 833 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1260 m²Prodej stavebního pozemku 1260 m²
Prodej stavebního pozemku 1260 m²
Prodej stavebního pozemku 1260 m²

Prodej stavebního pozemku 1260 m²

Mokrouše, okres Plzeň-město

4 410 000 Kč

3 500 Kč/m2

Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²

Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²

Nové Mitrovice 97, Nové Mitrovice

7 999 000 Kč

7 399 000 Kč

25 339 Kč/m2

Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²

Nade Mží, Plzeň

2 700 000 Kč

2 499 000 Kč

208 250 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²

Na stráni 63, Horšovský Týn - Velké Předměstí

10 790 000 Kč

8 990 000 Kč

26 287 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²

Řičákova 1445, Přeštice

12 990 000 Kč

12 690 000 Kč

78 820 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Pelechy, okres Domažlice

2 300 000 Kč

2 620 Kč/m2

Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 40 m²

Křečov 11, Štichovice

1 370 000 Kč

39 143 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²

Polní 785, Líně

12 999 990 Kč

12 490 000 Kč

120 096 Kč/m2

1...343536...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 787 nemovitostí