Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²

Chotíkov, Chotíkov

8 900 000 Kč

45 178 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 787 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Vlčí jáma 367, Zbiroh

5 890 000 Kč

4 490 000 Kč

34 806 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 710 m²Prodej stavebního pozemku 710 m²
Prodej stavebního pozemku 710 m²
Prodej stavebního pozemku 710 m²

Prodej stavebního pozemku 710 m²

Stříbro, okres Tachov

2 100 000 Kč

2 958 Kč/m2

Prodej chaty 32 m²Prodej chaty 32 m²
Prodej chaty 32 m²
Prodej chaty 32 m²

Prodej chaty 32 m²

Čilina ev. č. 154, Rokycany - Plzeňské Předměstí

2 495 000 Kč

77 969 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²

Stráž, Stráž

2 850 000 Kč

2 795 000 Kč

16 737 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Třemešné 63, Třemešné

3 100 000 Kč

15 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1487 m²Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Erpužice, Erpužice

1 650 000 Kč

1 350 000 Kč

908 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Dolany ev. č. 14, Dolany

1 600 000 Kč

1 390 000 Kč

34 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²

Hradčany 88, Chlumčany

9 999 000 Kč

44 440 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
1...353637...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 787 nemovitostí