Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

858 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Ostašov 6, Staňkovice

17 000 000 Kč

113 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 381 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1203 m²

Kly - Krauzovna, okres Mělník

13 990 000 Kč

69 950 Kč/m2

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Luka pod Medníkem 107, Jílové u Prahy

1 897 000 Kč

1 747 000 Kč

44 795 Kč/m2

Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²

Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²

Václava Ulmana, Stochov

9 900 000 Kč

31 329 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²

Bezručova 395, Mnichovice

23 300 000 Kč

105 909 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1564 m²Prodej stavebního pozemku 1564 m²
Prodej stavebního pozemku 1564 m²
Prodej stavebního pozemku 1564 m²

Prodej stavebního pozemku 1564 m²

31, Brázdim

20 874 880 Kč

13 347 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8716 m²Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Kly, okres Mělník

16 500 000 Kč

1 893 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 58 m²Prodej bytu 3+1 58 m²
Prodej bytu 3+1 58 m²
Prodej bytu 3+1 58 m²

Prodej bytu 3+1 58 m²

Benešov, okres Benešov

5 470 000 Kč

94 310 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 520 m²Prodej stavebního pozemku 520 m²
Prodej stavebního pozemku 520 m²
Prodej stavebního pozemku 520 m²

Prodej stavebního pozemku 520 m²

Brázdim, Praha-východ

6 760 000 Kč

13 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 503 m²Prodej stavebního pozemku 503 m²
Prodej stavebního pozemku 503 m²
Prodej stavebního pozemku 503 m²

Prodej stavebního pozemku 503 m²

Brázdim, Praha-východ

6 800 560 Kč

13 520 Kč/m2

1...252627...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 381 nemovitostí