Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

858 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 165 m², pozemek 482 m²Prodej domu 165 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 165 m², pozemek 482 m²

Stakorská, Kosmonosy

12 350 000 Kč

74 848 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 366 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²

Žáky, okres Kutná Hora

7 900 000 Kč

7 490 000 Kč

83 222 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1371 m²Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Brázdim, okres Praha-východ

8 898 000 Kč

8 490 000 Kč

6 193 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3066 m²Prodej stavebního pozemku 3066 m²
Prodej stavebního pozemku 3066 m²
Prodej stavebního pozemku 3066 m²

Prodej stavebního pozemku 3066 m²

Libež, okres Benešov

12 500 000 Kč

11 690 000 Kč

3 813 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4943 m²Prodej stavebního pozemku 4943 m²
Prodej stavebního pozemku 4943 m²
Prodej stavebního pozemku 4943 m²

Prodej stavebního pozemku 4943 m²

Žiželice - Loukonosy, okres Kolín

14 250 000 Kč

2 883 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Pavlíkov 3, Pavlíkov

11 990 000 Kč

10 990 000 Kč

97 257 Kč/m2

Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²

Bulharská 775, Úvaly

11 450 000 Kč

10 920 000 Kč

66 585 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Králův Dvůr, okres Beroun

9 599 000 Kč

9 299 000 Kč

98 926 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 94 m²Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²

Prodej bytu 4+kk 94 m²

Na Vinohradech 192, Králův Dvůr

9 599 000 Kč

9 299 000 Kč

98 926 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²

Svatá 233, Svatá

11 990 000 Kč

11 550 000 Kč

79 110 Kč/m2

1...353637...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 366 nemovitostí