Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

859 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Zadní Třebaň, okres Beroun

16 990 000 Kč

16 490 000 Kč

63 915 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 384 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1523 m²Prodej stavebního pozemku 1523 m²
Prodej stavebního pozemku 1523 m²
Prodej stavebního pozemku 1523 m²

Prodej stavebního pozemku 1523 m²

Na Skále, Svojetice

6 490 000 Kč

4 261 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Svoboda
Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Realitní makléř: Jakub Svoboda

Jakub Svoboda

Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1308 m²Prodej stavebního pozemku 1308 m²
Prodej stavebního pozemku 1308 m²
Prodej stavebního pozemku 1308 m²

Prodej stavebního pozemku 1308 m²

Na Skále, Svojetice

5 990 000 Kč

4 580 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Svoboda
Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Realitní makléř: Jakub Svoboda

Jakub Svoboda

Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²

Západní 89, Čestlice

27 490 000 Kč

96 456 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²

Lhotky 35, Lhotky

12 700 000 Kč

105 833 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 947 m²Prodej stavebního pozemku 947 m²
Prodej stavebního pozemku 947 m²
Prodej stavebního pozemku 947 m²

Prodej stavebního pozemku 947 m²

Psáry, okres Praha-západ

6 750 000 Kč

7 128 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²

Budiměřice 63, Budiměřice

6 490 000 Kč

77 262 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Na Lukách 1467, Unhošť

23 490 000 Kč

106 290 Kč/m2

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Liliová 1669, Hostivice

32 500 000 Kč

82 908 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²

Prodej domu 251 m², pozemek 1436 m²

U Pily 944, Unhošť

25 600 000 Kč

23 690 000 Kč

94 382 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
1...585960...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 384 nemovitostí