Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

857 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²

V Zátiší, Družec

12 900 000 Kč

69 355 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 384 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

5. května 2306, Úvaly

17 250 000 Kč

16 491 000 Kč

116 134 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Košťálkova, Beroun-Město

5 201 000 Kč

130 025 Kč/m2

Prodej atypického bytu 183 m²Prodej atypického bytu 183 m²
Prodej atypického bytu 183 m²
Prodej atypického bytu 183 m²

Prodej atypického bytu 183 m²

Nerudova, Říčany

17 900 000 Kč

97 814 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.7

Realitní kancelář: Servis4home
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²

Sluštice, okres Praha-východ

10 400 000 Kč

50 485 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1045 m²Prodej stavebního pozemku 1045 m²
Prodej stavebního pozemku 1045 m²
Prodej stavebního pozemku 1045 m²

Prodej stavebního pozemku 1045 m²

Vonoklasy, okres Praha-západ

5 740 000 Kč

5 493 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Choteč, okres Praha-západ

32 500 000 Kč

125 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 596 m²Prodej stavebního pozemku 596 m²
Prodej stavebního pozemku 596 m²
Prodej stavebního pozemku 596 m²

Prodej stavebního pozemku 596 m²

Králův Dvůr, okres Beroun

5 490 000 Kč

9 211 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Zengrova, Kolín

5 600 000 Kč

147 368 Kč/m2

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Ledečko 63, Ledečko

1 890 000 Kč

1 790 000 Kč

24 189 Kč/m2

Realitní makléř: Ivan Nikodým
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ivan Nikodým

Ivan Nikodým

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
1...596061...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 384 nemovitostí