Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

858 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Ledečko 63, Ledečko

1 890 000 Kč

1 790 000 Kč

24 189 Kč/m2

Realitní makléř: Ivan Nikodým
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ivan Nikodým

Ivan Nikodým

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 387 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²

Hýskov, okres Beroun

2 280 000 Kč

2 000 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²

Kateřinská 248, Úhonice

14 000 000 Kč

54 264 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²

V Šárkách ev. č. 5, Dolany nad Vltavou - Debrno

2 400 000 Kč

96 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Sedlec, okres Praha-východ

13 950 000 Kč

117 227 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1002 m²Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Mnichovo Hradiště

4 990 000 Kč

4 980 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Tovární, Beroun

4 950 000 Kč

115 116 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²

Třebovle 25, Třebovle

4 899 000 Kč

4 398 000 Kč

51 741 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 102 m²Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²

Prodej bytu 3+kk 102 m²

Říčany, okres Praha-východ

13 500 000 Kč

12 900 000 Kč

126 471 Kč/m2

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Samopše, okres Kutná Hora

4 200 000 Kč

48 837 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
1...606162...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 387 nemovitostí