Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

856 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 104 m², pozemek 278 m²Prodej domu 104 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 278 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 278 m²

Jenštejn, okres Praha-východ

13 900 000 Kč

133 654 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 376 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

nám. Pod Martinem 392, Kostelec nad Labem

6 599 000 Kč

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 867 m²

Pražská, Vráž

7 900 000 Kč

7 490 000 Kč

59 920 Kč/m2

Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Nemyslovice 1, Nemyslovice

2 490 000 Kč

1 900 000 Kč

42 222 Kč/m2

Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²

Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²

Josefa Bejčka 1514, Kladno - Švermov

7 950 000 Kč

6 490 000 Kč

111 897 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 820 m²Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²

Prodej stavebního pozemku 820 m²

Do polí 204, Horoušany

7 211 750 Kč

8 795 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Domanja
Realitní kancelář: REMAX Ambassador
Realitní makléř: Vojtěch Domanja

Vojtěch Domanja

5.0

Realitní kancelář: REMAX Ambassador
Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²

Čelákovice, okres Praha-východ

15 450 000 Kč

14 990 000 Kč

83 743 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

U zastávky, Roztoky

26 899 000 Kč

166 043 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²

Kozmice, okres Benešov

11 490 000 Kč

10 990 000 Kč

77 394 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 4+1 107 m²Prodej bytu 4+1 107 m²
Prodej bytu 4+1 107 m²
Prodej bytu 4+1 107 m²

Prodej bytu 4+1 107 m²

Rooseveltova, Kladno, Kladno

8 888 888 Kč

83 074 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
1...616263...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 376 nemovitostí