Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

859 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

U zastávky, Roztoky

26 899 000 Kč

166 043 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 370 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²

Kozmice, okres Benešov

11 490 000 Kč

10 990 000 Kč

77 394 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 4+1 107 m²Prodej bytu 4+1 107 m²
Prodej bytu 4+1 107 m²
Prodej bytu 4+1 107 m²

Prodej bytu 4+1 107 m²

Rooseveltova, Kladno, Kladno

8 888 888 Kč

83 074 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 900 m²

Prof. Krbce 73, Tmaň

6 250 000 Kč

5 990 000 Kč

51 638 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 824 m²

Na Pekinku 72, Vysoký Újezd

17 990 000 Kč

95 691 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 805 m²

Vysoký Újezd, okres Beroun

16 490 000 Kč

91 105 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 821 m²

Na Pekinku 72, Vysoký Újezd

18 990 000 Kč

87 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 608 m²

Polní Chrčice 68, Polní Chrčice

3 675 000 Kč

3 200 000 Kč

58 182 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

Břežany II, okres Kolín

7 550 000 Kč

84 831 Kč/m2

Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²

Blaženice 28, Rabyně

9 499 000 Kč

40 944 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1...626364...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 370 nemovitostí