Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

859 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 1199 m²

Blaženice 28, Rabyně

9 499 000 Kč

40 944 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 365 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Nupacká, Nupaky, Nupaky

5 680 416 Kč

5 670 224 Kč

149 216 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Husova 625/8, Čáslav-Nové Město

4 290 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Řehenice, okres Benešov

3 999 000 Kč

4 555 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1227 m²Prodej stavebního pozemku 1227 m²
Prodej stavebního pozemku 1227 m²
Prodej stavebního pozemku 1227 m²

Prodej stavebního pozemku 1227 m²

Strančice, okres Praha-východ

6 000 000 Kč

4 890 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Kladno, Kladno

5 716 000 Kč

129 909 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Kladno, Kladno

5 935 000 Kč

116 373 Kč/m2

Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²

Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²

Vrátno, okres Mladá Boleslav

3 495 000 Kč

3 295 000 Kč

22 114 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 821 m²Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²

Prodej stavebního pozemku 821 m²

Kly, okres Mělník

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

6 931 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Ptašinský
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Michal Ptašinský

Michal Ptašinský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 2877 m²

Charvatce 67, Charvatce

9 900 000 Kč

38 077 Kč/m2

1...636465...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 365 nemovitostí