Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

856 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 97 m²Prodej bytu 4+1 97 m²
Prodej bytu 4+1 97 m²
Prodej bytu 4+1 97 m²

Prodej bytu 4+1 97 m²

Vojtěcha Lanny 3269, Kladno

8 730 000 Kč

8 290 000 Kč

85 464 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 367 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 283 m², pozemek 800 m²Prodej domu 283 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 283 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 283 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 283 m², pozemek 800 m²

Pod Hřištěm 271, Předboj

24 900 000 Kč

87 986 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 229 m², pozemek 1080 m²Prodej domu 229 m², pozemek 1080 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 1080 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 1080 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 1080 m²

Písecká 86, Mukařov - Srbín

19 919 000 Kč

18 490 000 Kč

80 742 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 703 m²

Na hradě 51, Stříbrná Skalice

6 500 000 Kč

6 150 000 Kč

57 477 Kč/m2

Realitní makléř: Iva Petrušková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Iva Petrušková

Iva Petrušková

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 990 000 Kč

4 790 000 Kč

39 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

Dobešovice 341, Červené Pečky

3 120 000 Kč

47 273 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Lešany 3, Lešany

6 999 003 Kč

6 666 003 Kč

34 719 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Tyršova 239, Nymburk

5 296 000 Kč

115 130 Kč/m2

Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²
Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²
Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²

Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²

Potočiny, Poříčí nad Sázavou

2 949 000 Kč

2 849 000 Kč

32 747 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 979 m²Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²

Prodej stavebního pozemku 979 m²

Petroupim, okres Benešov

2 839 100 Kč

2 900 Kč/m2

1...646566...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 367 nemovitostí