Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

855 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 781 m²Prodej stavebního pozemku 781 m²
Prodej stavebního pozemku 781 m²
Prodej stavebního pozemku 781 m²

Prodej stavebního pozemku 781 m²

Petroupim, okres Benešov

2 264 900 Kč

2 900 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 363 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²

Vysoká Pec 188, Bohutín

10 900 000 Kč

9 899 000 Kč

43 039 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1371 m²Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Rakovník, okres Rakovník

4 790 000 Kč

3 494 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

Úvaly, okres Praha-východ

7 550 000 Kč

84 831 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

V Hlinkách 984/18, Beroun-Město

4 450 000 Kč

120 270 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²

Nebužely 23, Nebužely

3 800 000 Kč

3 200 000 Kč

16 842 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2649 m²Prodej stavebního pozemku 2649 m²
Prodej stavebního pozemku 2649 m²
Prodej stavebního pozemku 2649 m²

Prodej stavebního pozemku 2649 m²

Zavidov, okres Rakovník

2 599 000 Kč

981 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej bytu 5+kk 160 m²Prodej bytu 5+kk 160 m²
Prodej bytu 5+kk 160 m²
Prodej bytu 5+kk 160 m²

Prodej bytu 5+kk 160 m²

Černý Vůl 617, Statenice

12 990 000 Kč

81 188 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej stavebního pozemku 388 m²Prodej stavebního pozemku 388 m²
Prodej stavebního pozemku 388 m²
Prodej stavebního pozemku 388 m²

Prodej stavebního pozemku 388 m²

Pilátka, Benešov

2 690 000 Kč

1 490 000 Kč

3 840 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Náměstí Joachima Barranda, Beroun-Centrum

6 299 000 Kč

110 509 Kč/m2

1...656667...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 363 nemovitostí