Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

853 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²

Do kopečka, Praha

18 390 000 Kč

17 950 000 Kč

130 072 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 352 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 308 m²

Bílkovice 85, Bílkovice

9 990 000 Kč

9 740 000 Kč

64 933 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 36 m²Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²

Prodej bytu 2+kk 36 m²

Otmíče 5, Otmíče

3 290 000 Kč

91 389 Kč/m2

Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Sokolská 365, Bystřice

7 990 000 Kč

7 000 000 Kč

56 452 Kč/m2

Prodej domu 195 m²Prodej domu 195 m²
Prodej domu 195 m²
Prodej domu 195 m²

Prodej domu 195 m²

Vodňanského 2370, Hostivice

19 950 000 Kč

102 308 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zagora
Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Marek Zagora

Marek Zagora

Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.
Prodej bytu 5+kk 133 m²Prodej bytu 5+kk 133 m²
Prodej bytu 5+kk 133 m²
Prodej bytu 5+kk 133 m²

Prodej bytu 5+kk 133 m²

U studánky 223, Velké Přítočno

10 850 000 Kč

81 579 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3063 m²Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Byšice, Mělník

5 990 000 Kč

1 956 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²

Mezi Křižovatkami 23, Dolní Břežany

11 700 000 Kč

9 900 000 Kč

99 000 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²

Opuková, Tuchoměřice

15 500 000 Kč

14 990 000 Kč

110 221 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

U Engerthu, Kladno

32 316 500 Kč

7 500 000 Kč

138 889 Kč/m2

1...707172...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 352 nemovitostí