Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

858 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 5+kk 133 m²Prodej bytu 5+kk 133 m²
Prodej bytu 5+kk 133 m²
Prodej bytu 5+kk 133 m²

Prodej bytu 5+kk 133 m²

U studánky 223, Velké Přítočno

10 850 000 Kč

81 579 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 380 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3063 m²Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²
Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Prodej stavebního pozemku 3063 m²

Byšice, Mělník

5 990 000 Kč

1 956 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 368 m²

Mezi Křižovatkami 23, Dolní Břežany

11 700 000 Kč

9 900 000 Kč

99 000 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1004 m²

Opuková, Tuchoměřice

15 500 000 Kč

14 990 000 Kč

110 221 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

U Engerthu, Kladno

32 316 500 Kč

7 500 000 Kč

138 889 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 425 m²Prodej domu 230 m², pozemek 425 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 425 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 425 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 425 m²

Hradní, Jenštejn

16 500 000 Kč

71 739 Kč/m2

Prodej domu 114 m²Prodej domu 114 m²
Prodej domu 114 m²
Prodej domu 114 m²

Prodej domu 114 m²

Polní, Neratovice

10 363 000 Kč

90 904 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²

Přestavlky 36, Sedlec-Prčice

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

38 738 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej stavebního pozemku 982 m²Prodej stavebního pozemku 982 m²
Prodej stavebního pozemku 982 m²
Prodej stavebního pozemku 982 m²

Prodej stavebního pozemku 982 m²

Ledce, okres Kladno

4 490 000 Kč

4 572 Kč/m2

Prodej domu 80 m²Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²

Prodej domu 80 m²

Větrná 430, Králův Dvůr - Levín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

112 375 Kč/m2

1...717273...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 380 nemovitostí