Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

858 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 533 m²Prodej stavebního pozemku 533 m²
Prodej stavebního pozemku 533 m²
Prodej stavebního pozemku 533 m²

Prodej stavebního pozemku 533 m²

Březská ev. č. 114, Říčany - Pacov

7 500 000 Kč

14 071 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 381 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 891 m²Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²

Prodej stavebního pozemku 891 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

1 559 250 Kč

1 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

1 575 000 Kč

1 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 872 m²Prodej stavebního pozemku 872 m²
Prodej stavebního pozemku 872 m²
Prodej stavebního pozemku 872 m²

Prodej stavebního pozemku 872 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

1 626 000 Kč

1 865 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 100 m²

Navrátilova 1330/18, Slaný

18 300 000 Kč

40 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3703 m²Prodej stavebního pozemku 3703 m²
Prodej stavebního pozemku 3703 m²
Prodej stavebního pozemku 3703 m²

Prodej stavebního pozemku 3703 m²

Chlustina, okres Beroun

5 500 000 Kč

4 810 000 Kč

1 299 Kč/m2

Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²

Panoší Újezd, okres Rakovník

3 750 000 Kč

3 350 000 Kč

18 108 Kč/m2

Prodej domu 261 m², pozemek 6186 m²Prodej domu 261 m², pozemek 6186 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 6186 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 6186 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 6186 m²

Bezděkov 4, Loket

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

34 444 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej stavebního pozemku 967 m²Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²

Prodej stavebního pozemku 967 m²

Červený Újezd, Červený Újezd

8 606 300 Kč

8 900 Kč/m2

Prodej domu 345 m²Prodej domu 345 m²
Prodej domu 345 m²
Prodej domu 345 m²

Prodej domu 345 m²

Jarovská 58, Ohrobec

21 000 000 Kč

60 870 Kč/m2

1...727374...86

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 381 nemovitostí