Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

344 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Karla Čapka 243, Krupka - Maršov

1 499 999 Kč

22 059 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 494 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

tř. Budovatelů 3068/120, Most

3 300 000 Kč

48 529 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 741 m²Prodej stavebního pozemku 741 m²
Prodej stavebního pozemku 741 m²
Prodej stavebního pozemku 741 m²

Prodej stavebního pozemku 741 m²

Žatec, okres Louny

2 900 000 Kč

3 914 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Teplice - Nová Ves, okres Teplice

3 990 000 Kč

4 389 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63.5 m²Prodej bytu 3+1 63.5 m²
Prodej bytu 3+1 63.5 m²
Prodej bytu 3+1 63.5 m²

Prodej bytu 3+1 63.5 m²

U Tvrze 1443/21, Děčín VI-Letná

3 590 000 Kč

56 535 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Nad Parkem, Meziboří

2 899 900 Kč

37 178 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 424 m²Prodej stavebního pozemku 424 m²
Prodej stavebního pozemku 424 m²
Prodej stavebního pozemku 424 m²

Prodej stavebního pozemku 424 m²

Petrohrad, okres Louny

1 500 000 Kč

3 538 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3658 m²Prodej stavebního pozemku 3658 m²
Prodej stavebního pozemku 3658 m²
Prodej stavebního pozemku 3658 m²

Prodej stavebního pozemku 3658 m²

Rybniště, okres Děčín

1 829 000 Kč

500 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 92 m²Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²

Prodej bytu 3+kk 92 m²

Vilsnická, Děčín

4 990 000 Kč

54 239 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Žižkova, Lovosice

3 590 000 Kč

3 499 000 Kč

47 284 Kč/m2

1...131415...35

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 494 nemovitostí