Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

345 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 59.7 m²Prodej bytu 2+1 59.7 m²
Prodej bytu 2+1 59.7 m²
Prodej bytu 2+1 59.7 m²

Prodej bytu 2+1 59.7 m²

Kamenná, Chomutov

2 490 000 Kč

2 390 000 Kč

40 034 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 502 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Petra Jilemnického, Most

3 599 900 Kč

47 999 Kč/m2

Prodej chaty, pozemek 942 m²Prodej chaty, pozemek 942 m²
Prodej chaty, pozemek 942 m²
Prodej chaty, pozemek 942 m²

Prodej chaty, pozemek 942 m²

Suchdol, Křimov

2 800 000 Kč

2 600 000 Kč

Prodej bytu 5+1 114 m²Prodej bytu 5+1 114 m²
Prodej bytu 5+1 114 m²
Prodej bytu 5+1 114 m²

Prodej bytu 5+1 114 m²

Lidická, Osek

4 700 000 Kč

41 228 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Horní Podluží 305, Horní Podluží

4 590 000 Kč

4 299 000 Kč

31 844 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Jana Kříže 873/15, Most

2 950 000 Kč

2 599 000 Kč

29 202 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

U Tvrze 1547/10, Děčín VI-Letná

3 200 000 Kč

49 231 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Františka Halase, Most

2 699 999 Kč

2 649 900 Kč

49 072 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Pokutická, Kadaň

1 149 000 Kč

1 099 000 Kč

54 950 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1628 m²Prodej stavebního pozemku 1628 m²
Prodej stavebního pozemku 1628 m²
Prodej stavebního pozemku 1628 m²

Prodej stavebního pozemku 1628 m²

Koštice, okres Louny

4 490 000 Kč

2 758 Kč/m2

1...141516...35

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 502 nemovitostí