Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

349 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Františka Halase, Most

2 699 999 Kč

2 649 900 Kč

49 072 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 499 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Pokutická, Kadaň

1 149 000 Kč

1 099 000 Kč

54 950 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1628 m²Prodej stavebního pozemku 1628 m²
Prodej stavebního pozemku 1628 m²
Prodej stavebního pozemku 1628 m²

Prodej stavebního pozemku 1628 m²

Koštice, okres Louny

4 490 000 Kč

2 758 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3162 m²Prodej stavebního pozemku 3162 m²
Prodej stavebního pozemku 3162 m²
Prodej stavebního pozemku 3162 m²

Prodej stavebního pozemku 3162 m²

Rybniště, okres Děčín

2 290 000 Kč

724 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 971 m²Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²

Prodej stavebního pozemku 971 m²

Hraniční stezka, Varnsdorf

1 900 000 Kč

1 699 999 Kč

1 751 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Družstevní 1757/27, Litoměřice - Předměstí

4 250 000 Kč

60 714 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²

Měcholupy 169, Měcholupy

4 900 000 Kč

4 650 000 Kč

59 615 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2648 m²Prodej stavebního pozemku 2648 m²
Prodej stavebního pozemku 2648 m²
Prodej stavebního pozemku 2648 m²

Prodej stavebního pozemku 2648 m²

Tyršova stezka, Lom

4 999 999 Kč

1 888 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Lipová, Kamenná, Jílové

3 199 000 Kč

2 850 000 Kč

37 013 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Krupka, okres Teplice

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

18 889 Kč/m2

1...151617...35

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 499 nemovitostí