Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihočeský kraj

132 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1020 m²Prodej stavebního pozemku 1020 m²
Prodej stavebního pozemku 1020 m²
Prodej stavebního pozemku 1020 m²

Prodej stavebního pozemku 1020 m²

Týnice

2 530 000 Kč

2 499 000 Kč

2 450 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 675 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1824 m²Prodej stavebního pozemku 1824 m²
Prodej stavebního pozemku 1824 m²
Prodej stavebního pozemku 1824 m²

Prodej stavebního pozemku 1824 m²

Hajany, okres Strakonice

2 800 000 Kč

2 600 000 Kč

1 425 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2120 m²Prodej stavebního pozemku 2120 m²
Prodej stavebního pozemku 2120 m²
Prodej stavebního pozemku 2120 m²

Prodej stavebního pozemku 2120 m²

Týnice

5 194 000 Kč

2 450 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 502 m²Prodej stavebního pozemku 502 m²
Prodej stavebního pozemku 502 m²
Prodej stavebního pozemku 502 m²

Prodej stavebního pozemku 502 m²

Chyšky, okres Písek

450 000 Kč

896 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1033 m²Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Na Baborčici, Radomyšl

3 790 000 Kč

2 790 000 Kč

2 701 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5264 m²Prodej stavebního pozemku 5264 m²
Prodej stavebního pozemku 5264 m²
Prodej stavebního pozemku 5264 m²

Prodej stavebního pozemku 5264 m²

Vitín, okres České Budějovice

7 999 000 Kč

4 500 000 Kč

855 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4191 m²Prodej stavebního pozemku 4191 m²
Prodej stavebního pozemku 4191 m²
Prodej stavebního pozemku 4191 m²

Prodej stavebního pozemku 4191 m²

Frymburk, okres Český Krumlov

8 340 090 Kč

1 990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6730 m²Prodej stavebního pozemku 6730 m²
Prodej stavebního pozemku 6730 m²
Prodej stavebního pozemku 6730 m²

Prodej stavebního pozemku 6730 m²

Frymburk, okres Český Krumlov

12 046 700 Kč

1 790 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 715 m²Prodej stavebního pozemku 715 m²
Prodej stavebního pozemku 715 m²
Prodej stavebního pozemku 715 m²

Prodej stavebního pozemku 715 m²

Libníč

4 900 000 Kč

4 200 000 Kč

5 874 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8000 m²Prodej stavebního pozemku 8000 m²
Prodej stavebního pozemku 8000 m²
Prodej stavebního pozemku 8000 m²

Prodej stavebního pozemku 8000 m²

Bratronice, okres Strakonice

8 000 000 Kč

1 000 Kč/m2

1...567...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 675 stavebních pozemků