Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihočeský kraj

132 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1158 m²Prodej stavebního pozemku 1158 m²
Prodej stavebního pozemku 1158 m²
Prodej stavebního pozemku 1158 m²

Prodej stavebního pozemku 1158 m²

Vlastec, okres Písek

1 565 000 Kč

1 351 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 675 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1067 m²Prodej stavebního pozemku 1067 m²
Prodej stavebního pozemku 1067 m²
Prodej stavebního pozemku 1067 m²

Prodej stavebního pozemku 1067 m²

Nové Sídliště, Strmilov

2 347 400 Kč

2 200 Kč/m2

Realitní makléř: Milada Vejtasová
Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
Realitní makléř: Milada Vejtasová

Milada Vejtasová

Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 711 m²Prodej stavebního pozemku 711 m²
Prodej stavebního pozemku 711 m²
Prodej stavebního pozemku 711 m²

Prodej stavebního pozemku 711 m²

Školní 1, Štěpánovice

2 836 890 Kč

3 990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 11500 m²Prodej stavebního pozemku 11500 m²
Prodej stavebního pozemku 11500 m²
Prodej stavebního pozemku 11500 m²

Prodej stavebního pozemku 11500 m²

Šebířov, okres Tábor

11 390 000 Kč

990 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej stavebního pozemku 5833 m²Prodej stavebního pozemku 5833 m²
Prodej stavebního pozemku 5833 m²
Prodej stavebního pozemku 5833 m²

Prodej stavebního pozemku 5833 m²

Prachatice, okres Prachatice

8 750 000 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1813 m²Prodej stavebního pozemku 1813 m²
Prodej stavebního pozemku 1813 m²
Prodej stavebního pozemku 1813 m²

Prodej stavebního pozemku 1813 m²

Bechyně, okres Tábor

1 935 000 Kč

1 067 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 298 m²Prodej stavebního pozemku 298 m²
Prodej stavebního pozemku 298 m²
Prodej stavebního pozemku 298 m²

Prodej stavebního pozemku 298 m²

Nad Koupalištěm, Větřní

999 000 Kč

3 352 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej stavebního pozemku 907 m²Prodej stavebního pozemku 907 m²
Prodej stavebního pozemku 907 m²
Prodej stavebního pozemku 907 m²

Prodej stavebního pozemku 907 m²

Hajany, okres Strakonice

1 270 000 Kč

1 400 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 2601 m²Prodej stavebního pozemku 2601 m²
Prodej stavebního pozemku 2601 m²
Prodej stavebního pozemku 2601 m²

Prodej stavebního pozemku 2601 m²

Katovice, okres Strakonice

4 500 000 Kč

1 730 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 4129 m²Prodej stavebního pozemku 4129 m²
Prodej stavebního pozemku 4129 m²
Prodej stavebního pozemku 4129 m²

Prodej stavebního pozemku 4129 m²

Kožlí, okres Písek

6 390 000 Kč

1 548 Kč/m2

1...8910...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 675 stavebních pozemků