Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

26 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 852 m²Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²

Prodej stavebního pozemku 852 m²

Květinová, Pohořelice

7 900 000 Kč

9 272 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 133 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2692 m²Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Přítluky, okres Břeclav

6 990 000 Kč

2 597 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4308 m²Prodej stavebního pozemku 4308 m²
Prodej stavebního pozemku 4308 m²
Prodej stavebního pozemku 4308 m²

Prodej stavebního pozemku 4308 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

7 199 000 Kč

6 600 000 Kč

1 532 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1653 m²Prodej stavebního pozemku 1653 m²
Prodej stavebního pozemku 1653 m²
Prodej stavebního pozemku 1653 m²

Prodej stavebního pozemku 1653 m²

Rybníky, okres Znojmo

9 091 500 Kč

5 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3000 m²Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Nový Šaldorf-Sedlešovice - Sedlešovice, okres Znojmo

5 650 000 Kč

1 883 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1617 m²Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Moravský Krumlov, okres Znojmo

5 100 018 Kč

3 154 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 498 630 Kč

5 022 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 941 m²Prodej stavebního pozemku 941 m²
Prodej stavebního pozemku 941 m²
Prodej stavebního pozemku 941 m²

Prodej stavebního pozemku 941 m²

Mělčany, okres Brno-venkov

11 749 000 Kč

9 390 000 Kč

9 979 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3002 m²Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Úsuší, okres Brno-venkov

6 850 000 Kč

2 282 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2156 m²Prodej stavebního pozemku 2156 m²
Prodej stavebního pozemku 2156 m²
Prodej stavebního pozemku 2156 m²

Prodej stavebního pozemku 2156 m²

Kanice, okres Brno-venkov

8 920 000 Kč

4 137 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 133 stavebních pozemků