Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj

141 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1524 m²Prodej stavebního pozemku 1524 m²
Prodej stavebního pozemku 1524 m²
Prodej stavebního pozemku 1524 m²

Prodej stavebního pozemku 1524 m²

Nádražní, Mikulov

24 990 000 Kč

16 398 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 597 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 4530 m²Prodej stavebního pozemku 4530 m²
Prodej stavebního pozemku 4530 m²
Prodej stavebního pozemku 4530 m²

Prodej stavebního pozemku 4530 m²

Lednice, okres Břeclav

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 2814 m²Prodej stavebního pozemku 2814 m²
Prodej stavebního pozemku 2814 m²
Prodej stavebního pozemku 2814 m²

Prodej stavebního pozemku 2814 m²

Brno, okres Brno-město

4 221 000 Kč

3 090 000 Kč

1 098 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4308 m²Prodej stavebního pozemku 4308 m²
Prodej stavebního pozemku 4308 m²
Prodej stavebního pozemku 4308 m²

Prodej stavebního pozemku 4308 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

7 199 000 Kč

6 600 000 Kč

1 532 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 650 m²Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²

Prodej stavebního pozemku 650 m²

Ořechov, okres Brno-venkov

5 750 000 Kč

4 980 000 Kč

7 662 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 753 m²Prodej stavebního pozemku 753 m²
Prodej stavebního pozemku 753 m²
Prodej stavebního pozemku 753 m²

Prodej stavebního pozemku 753 m²

Běhařovice, okres Znojmo

665 000 Kč

625 000 Kč

830 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1233 m²Prodej stavebního pozemku 1233 m²
Prodej stavebního pozemku 1233 m²
Prodej stavebního pozemku 1233 m²

Prodej stavebního pozemku 1233 m²

Závist, okres Blansko

3 969 000 Kč

3 763 000 Kč

3 052 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Drnholec, okres Břeclav

4 700 000 Kč

4 600 000 Kč

5 644 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 9718 m²Prodej stavebního pozemku 9718 m²
Prodej stavebního pozemku 9718 m²
Prodej stavebního pozemku 9718 m²

Prodej stavebního pozemku 9718 m²

Dyje, okres Znojmo

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 874 m²Prodej stavebního pozemku 874 m²
Prodej stavebního pozemku 874 m²
Prodej stavebního pozemku 874 m²

Prodej stavebního pozemku 874 m²

Moravský Písek, okres Hodonín

Neveřejná cena

1...678...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 597 stavebních pozemků