Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

34 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3700 m²Prodej stavebního pozemku 3700 m²
Prodej stavebního pozemku 3700 m²
Prodej stavebního pozemku 3700 m²

Prodej stavebního pozemku 3700 m²

Prysk, okres Česká Lípa

3 539 750 Kč

957 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 262 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1217 m²Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Na Mlýnku 619, Liberec

4 746 000 Kč

3 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 828 m²Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²

Prodej stavebního pozemku 828 m²

Velenice, okres Česká Lípa

1 100 000 Kč

699 000 Kč

844 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej stavebního pozemku 1346 m²Prodej stavebního pozemku 1346 m²
Prodej stavebního pozemku 1346 m²
Prodej stavebního pozemku 1346 m²

Prodej stavebního pozemku 1346 m²

Mařenice, Mařenice

1 990 000 Kč

1 478 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej stavebního pozemku 1131 m²Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Prysk, okres Česká Lípa

2 262 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1186 m²Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Prysk, okres Česká Lípa

2 372 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 3940 m²Prodej stavebního pozemku 3940 m²
Prodej stavebního pozemku 3940 m²
Prodej stavebního pozemku 3940 m²

Prodej stavebního pozemku 3940 m²

Horní Řasnice, okres Liberec

1 384 000 Kč

351 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1667 m²Prodej stavebního pozemku 1667 m²
Prodej stavebního pozemku 1667 m²
Prodej stavebního pozemku 1667 m²

Prodej stavebního pozemku 1667 m²

Lučanská, Jablonec nad Nisou

2 990 000 Kč

2 790 000 Kč

1 674 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1259 m²Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²
Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Prodej stavebního pozemku 1259 m²

Liberec, okres Liberec

3 273 400 Kč

2 600 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej stavebního pozemku 6657 m²Prodej stavebního pozemku 6657 m²
Prodej stavebního pozemku 6657 m²
Prodej stavebního pozemku 6657 m²

Prodej stavebního pozemku 6657 m²

Hrádek nad Nisou, okres Liberec

2 500 000 Kč

376 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 262 stavebních pozemků