Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

67 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1313 m²Prodej stavebního pozemku 1313 m²
Prodej stavebního pozemku 1313 m²
Prodej stavebního pozemku 1313 m²

Prodej stavebního pozemku 1313 m²

Hostašovice, okres Nový Jičín

2 490 000 Kč

2 290 000 Kč

1 744 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 339 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2488 m²Prodej stavebního pozemku 2488 m²
Prodej stavebního pozemku 2488 m²
Prodej stavebního pozemku 2488 m²

Prodej stavebního pozemku 2488 m²

Dolní Lutyně, okres Karviná

2 239 200 Kč

900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1752 m²Prodej stavebního pozemku 1752 m²
Prodej stavebního pozemku 1752 m²
Prodej stavebního pozemku 1752 m²

Prodej stavebního pozemku 1752 m²

Karlovice, okres Bruntál

2 490 000 Kč

1 421 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1156 m²Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²
Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Prodej stavebního pozemku 1156 m²

Vojkovice, okres Frýdek-Místek

2 312 000 Kč

2 080 800 Kč

1 800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 954 m²Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²

Prodej stavebního pozemku 954 m²

Dolní Moravice, okres Bruntál

1 890 000 Kč

1 981 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1553 m²Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²
Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Prodej stavebního pozemku 1553 m²

Brumovice, okres Opava

2 795 400 Kč

1 800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 529 m²Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²

Prodej stavebního pozemku 529 m²

Domky 131, Otice

2 190 000 Kč

4 140 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Havířov, okres Karviná

1 782 000 Kč

1 980 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2500 m²Prodej stavebního pozemku 2500 m²
Prodej stavebního pozemku 2500 m²
Prodej stavebního pozemku 2500 m²

Prodej stavebního pozemku 2500 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

2 499 000 Kč

2 299 000 Kč

920 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1607 m²Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 220 874 Kč

1 382 Kč/m2

1...345...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 339 stavebních pozemků