Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

67 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1353 m²Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

2 990 000 Kč

2 210 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 339 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2650 m²Prodej stavebního pozemku 2650 m²
Prodej stavebního pozemku 2650 m²
Prodej stavebního pozemku 2650 m²

Prodej stavebního pozemku 2650 m²

Razová, okres Bruntál

2 252 500 Kč

850 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 840 m²Prodej stavebního pozemku 840 m²
Prodej stavebního pozemku 840 m²
Prodej stavebního pozemku 840 m²

Prodej stavebního pozemku 840 m²

Šenov, okres Ostrava-město

2 800 000 Kč

3 333 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1744 m²Prodej stavebního pozemku 1744 m²
Prodej stavebního pozemku 1744 m²
Prodej stavebního pozemku 1744 m²

Prodej stavebního pozemku 1744 m²

Velké Heraltice, okres Opava

1 790 000 Kč

1 026 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1528 m²Prodej stavebního pozemku 1528 m²
Prodej stavebního pozemku 1528 m²
Prodej stavebního pozemku 1528 m²

Prodej stavebního pozemku 1528 m²

Stonava, okres Karviná

1 800 000 Kč

1 178 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1284 m²Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

2 696 400 Kč

2 100 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1738 m²Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Příbor, okres Nový Jičín

2 300 000 Kč

1 323 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 904 m²Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²

Prodej stavebního pozemku 904 m²

Větřkovice, okres Opava

960 000 Kč

1 062 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1228 m²Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Dětmarovice, okres Karviná

1 950 000 Kč

1 700 000 Kč

1 384 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 1695 m²Prodej stavebního pozemku 1695 m²
Prodej stavebního pozemku 1695 m²
Prodej stavebního pozemku 1695 m²

Prodej stavebního pozemku 1695 m²

Karlovice ve Slezsku

2 990 000 Kč

1 764 Kč/m2

1...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 339 stavebních pozemků