Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

34 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1004 m²Prodej stavebního pozemku 1004 m²
Prodej stavebního pozemku 1004 m²
Prodej stavebního pozemku 1004 m²

Prodej stavebního pozemku 1004 m²

Opavská, Velká Polom

4 199 000 Kč

3 999 000 Kč

3 983 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 150 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1391 m²Prodej stavebního pozemku 1391 m²
Prodej stavebního pozemku 1391 m²
Prodej stavebního pozemku 1391 m²

Prodej stavebního pozemku 1391 m²

Kyjovice, okres Opava

4 500 000 Kč

4 000 000 Kč

2 876 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 962 m²Prodej stavebního pozemku 962 m²
Prodej stavebního pozemku 962 m²
Prodej stavebního pozemku 962 m²

Prodej stavebního pozemku 962 m²

Slavkov, okres Opava

3 750 000 Kč

3 898 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1562 m²Prodej stavebního pozemku 1562 m²
Prodej stavebního pozemku 1562 m²
Prodej stavebního pozemku 1562 m²

Prodej stavebního pozemku 1562 m²

Opava, okres Opava

4 499 000 Kč

2 880 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1963 m²Prodej stavebního pozemku 1963 m²
Prodej stavebního pozemku 1963 m²
Prodej stavebního pozemku 1963 m²

Prodej stavebního pozemku 1963 m²

Šumbarská, Petřvald

3 360 000 Kč

1 712 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 895 m²Prodej stavebního pozemku 895 m²
Prodej stavebního pozemku 895 m²
Prodej stavebního pozemku 895 m²

Prodej stavebního pozemku 895 m²

Velká Polom, okres Ostrava-město

4 050 000 Kč

3 800 000 Kč

4 246 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3068 m²Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Rybí, okres Nový Jičín

4 590 000 Kč

1 496 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2139 m²Prodej stavebního pozemku 2139 m²
Prodej stavebního pozemku 2139 m²
Prodej stavebního pozemku 2139 m²

Prodej stavebního pozemku 2139 m²

Lučina, okres Frýdek-Místek

4 790 000 Kč

4 590 000 Kč

2 146 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 7880 m²Prodej stavebního pozemku 7880 m²
Prodej stavebního pozemku 7880 m²
Prodej stavebního pozemku 7880 m²

Prodej stavebního pozemku 7880 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

4 900 000 Kč

622 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1900 m²Prodej stavebního pozemku 1900 m²
Prodej stavebního pozemku 1900 m²
Prodej stavebního pozemku 1900 m²

Prodej stavebního pozemku 1900 m²

Topolová, Petřvald

3 300 000 Kč

1 737 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 150 stavebních pozemků