Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

34 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1033 m²Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Zřídelní, Havířov

3 100 000 Kč

3 001 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 150 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 828 m²Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²

Prodej stavebního pozemku 828 m²

Domky 131, Otice

3 250 000 Kč

3 925 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1022 m²Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²
Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Prodej stavebního pozemku 1022 m²

Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

3 014 900 Kč

2 950 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1771 m²Prodej stavebního pozemku 1771 m²
Prodej stavebního pozemku 1771 m²
Prodej stavebního pozemku 1771 m²

Prodej stavebního pozemku 1771 m²

Hnojník

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

1 858 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 26902 m²Prodej stavebního pozemku 26902 m²
Prodej stavebního pozemku 26902 m²
Prodej stavebního pozemku 26902 m²

Prodej stavebního pozemku 26902 m²

Hnojník, okres Frýdek-Místek

5 200 000 Kč

3 200 000 Kč

119 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1811 m²Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

4 550 000 Kč

3 984 200 Kč

2 200 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1090 m²Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 368 100 Kč

3 090 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej stavebního pozemku 1353 m²Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

3 250 000 Kč

2 402 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 1470 m²Prodej stavebního pozemku 1470 m²
Prodej stavebního pozemku 1470 m²
Prodej stavebního pozemku 1470 m²

Prodej stavebního pozemku 1470 m²

Pržno

4 700 000 Kč

3 197 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3068 m²Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Rybí, Nový Jičín

4 590 000 Kč

1 496 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 150 stavebních pozemků