Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

127 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 500 m²Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²

Prodej stavebního pozemku 500 m²

Opava, okres Opava

925 000 Kč

1 850 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 640 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Opava, okres Opava

1 850 000 Kč

1 850 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 598 m²Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²

Prodej stavebního pozemku 598 m²

Patrice Lumumby, Ostrava

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 1562 m²Prodej stavebního pozemku 1562 m²
Prodej stavebního pozemku 1562 m²
Prodej stavebního pozemku 1562 m²

Prodej stavebního pozemku 1562 m²

Opava, okres Opava

4 499 000 Kč

2 880 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2148 m²Prodej stavebního pozemku 2148 m²
Prodej stavebního pozemku 2148 m²
Prodej stavebního pozemku 2148 m²

Prodej stavebního pozemku 2148 m²

Spálené, Holčovice

2 700 000 Kč

1 257 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1963 m²Prodej stavebního pozemku 1963 m²
Prodej stavebního pozemku 1963 m²
Prodej stavebního pozemku 1963 m²

Prodej stavebního pozemku 1963 m²

Šumbarská, Petřvald

3 360 000 Kč

1 712 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 373 m²Prodej stavebního pozemku 373 m²
Prodej stavebního pozemku 373 m²
Prodej stavebního pozemku 373 m²

Prodej stavebního pozemku 373 m²

Hostašovice, okres Nový Jičín

790 000 Kč

2 118 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

1 990 000 Kč

2 488 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 990 m²Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²
Prodej stavebního pozemku 990 m²

Prodej stavebního pozemku 990 m²

Bohumín, okres Karviná

1 990 000 Kč

2 010 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 895 m²Prodej stavebního pozemku 895 m²
Prodej stavebního pozemku 895 m²
Prodej stavebního pozemku 895 m²

Prodej stavebního pozemku 895 m²

Velká Polom, okres Ostrava-město

4 050 000 Kč

3 800 000 Kč

4 246 Kč/m2

1...456...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 640 stavebních pozemků