Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

127 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1900 m²Prodej stavebního pozemku 1900 m²
Prodej stavebního pozemku 1900 m²
Prodej stavebního pozemku 1900 m²

Prodej stavebního pozemku 1900 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

2 950 000 Kč

1 553 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 640 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3068 m²Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Rybí, okres Nový Jičín

4 590 000 Kč

1 496 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1500 m²Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

1 650 000 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3216 m²Prodej stavebního pozemku 3216 m²
Prodej stavebního pozemku 3216 m²
Prodej stavebního pozemku 3216 m²

Prodej stavebního pozemku 3216 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 1348 m²Prodej stavebního pozemku 1348 m²
Prodej stavebního pozemku 1348 m²
Prodej stavebního pozemku 1348 m²

Prodej stavebního pozemku 1348 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

2 999 000 Kč

2 225 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1347 m²Prodej stavebního pozemku 1347 m²
Prodej stavebního pozemku 1347 m²
Prodej stavebního pozemku 1347 m²

Prodej stavebního pozemku 1347 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

2 999 000 Kč

2 226 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 928 m²Prodej stavebního pozemku 928 m²
Prodej stavebního pozemku 928 m²
Prodej stavebního pozemku 928 m²

Prodej stavebního pozemku 928 m²

Vratimov, Ostrava-město

2 900 000 Kč

3 125 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1313 m²Prodej stavebního pozemku 1313 m²
Prodej stavebního pozemku 1313 m²
Prodej stavebního pozemku 1313 m²

Prodej stavebního pozemku 1313 m²

Hostašovice, okres Nový Jičín

2 490 000 Kč

2 290 000 Kč

1 744 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2488 m²Prodej stavebního pozemku 2488 m²
Prodej stavebního pozemku 2488 m²
Prodej stavebního pozemku 2488 m²

Prodej stavebního pozemku 2488 m²

Dolní Lutyně, okres Karviná

2 239 200 Kč

900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2139 m²Prodej stavebního pozemku 2139 m²
Prodej stavebního pozemku 2139 m²
Prodej stavebního pozemku 2139 m²

Prodej stavebního pozemku 2139 m²

Lučina, okres Frýdek-Místek

4 790 000 Kč

4 590 000 Kč

2 146 Kč/m2

1...567...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 640 stavebních pozemků