Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

91 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1254 m²Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Řehenice, okres Benešov

5 390 000 Kč

4 600 000 Kč

3 668 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 671 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 873 m²Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²

Prodej stavebního pozemku 873 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

3 317 400 Kč

2 619 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3010 m²Prodej stavebního pozemku 3010 m²
Prodej stavebního pozemku 3010 m²
Prodej stavebního pozemku 3010 m²

Prodej stavebního pozemku 3010 m²

Vysoký Chlumec, okres Příbram

3 999 000 Kč

1 329 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 969 m²Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²

Prodej stavebního pozemku 969 m²

Strojetice, okres Benešov

3 391 500 Kč

2 907 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 952 m²Prodej stavebního pozemku 952 m²
Prodej stavebního pozemku 952 m²
Prodej stavebního pozemku 952 m²

Prodej stavebního pozemku 952 m²

Strojetice, okres Benešov

3 332 000 Kč

2 856 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 848 m²Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²
Prodej stavebního pozemku 848 m²

Prodej stavebního pozemku 848 m²

Strojetice, okres Benešov

2 968 000 Kč

2 544 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1540 m²Prodej stavebního pozemku 1540 m²
Prodej stavebního pozemku 1540 m²
Prodej stavebního pozemku 1540 m²

Prodej stavebního pozemku 1540 m²

Kostelní Lhota, okres Nymburk

4 720 000 Kč

3 065 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 845 m²Prodej stavebního pozemku 845 m²
Prodej stavebního pozemku 845 m²
Prodej stavebního pozemku 845 m²

Prodej stavebního pozemku 845 m²

Strojetice, okres Benešov

2 957 500 Kč

2 535 000 Kč

3 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Chocenice u Břežan I

2 195 000 Kč

2 182 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1355 m²Prodej stavebního pozemku 1355 m²
Prodej stavebního pozemku 1355 m²
Prodej stavebního pozemku 1355 m²

Prodej stavebního pozemku 1355 m²

Velký Chlumec, okres Beroun

3 500 000 Kč

2 583 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
1...567...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 671 stavebních pozemků